Vyhrajte zájezd k moři pro celou rodinu

Jaké by to bylo udělat si jedny prázdniny do roka navíc? S Priceless Specials a Exim Tours to nyní můžete zjistit i vy.

Jak vyhrát

Vydejte se na zájezd, o jakém jste vždy snili

Výherce naší soutěže získá 8denní all-inclusive zájezd rodinnou dovolenou u moře pro 3 osoby – ať už rodinné příslušníky, nebo přátele.

Pro šanci na výhru musíte jako člen Priceless Specials zaplatit v průběhu května svou registrovanou kartou Mastercard u kteréhokoli z partnerů programu. A zároveň po přihlášení zde na webu vyplnit v sekci přání důvod, proč právě vy si zasloužíte získat dovolenou snů. Příspěvek, který bude nejvíce originální, vyhrává.

U Exim Tours navíc po celý květen získáte 4 % zpět z každé platby kartou Mastercard

Pohádkovou cestu si užijete se vším všudy

Vaše dovolená začíná už před odletem v Mastercard Lounge, kde uniknete shonu letiště a posilníte se na cestu. Na palubě letadla budete mít zajištěný extra catering a cestou tam také láhev sektu. Ubytujeme vás v hotelu přímo u pláže a rozmazlíme vás all-inclusive servisem, který zahrnuje snídaně, obědy, večeře a konzumaci ve třech barech (lobby, pool, snack) a v taverně. Pro vaši vysněnou dovolenou si rezervujte termín na přelomu srpna a září 2018.

Jak můžete vyhrát zájezd od Exim Tours?

1

Od 1. do 31. 5. zaplaťte svou ověřenou kartou Mastercard alespoň u jednoho z obchodníků zapojeného do programu Priceless Specials.

2

Po přihlášení zde na webu vyplňte v sekci přání ten nejoriginálnější důvod, proč právě vy si zasloužíte vyhrát zájezd snů.

Je to opravdu takhle jednoduché.
Přihlásit se

Pravidla akce