Každá transakce se počítá. Mastercard vás odmění hned třikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníků a dostanene peníze zpět. Čím více transakcí provedete, tím výhodnější kupony na slevy a benefity získáte. A navíc s Priceless Specials si můžete splnit svá přání.

platí ještě 13 dní Všechny vůně podzimu na jedné adrese

Všechny vůně podzimu na jedné adrese

Ageo.cz je největší internetová drogerie. Co to pro vás znamená? Že můžete vybírat z více než 45 000 produktů skladem, od parfémů a kosmetiky až po domácí potřeby. Navíc v průběhu října získáte 6 % za každou platbu kartou Mastercard zpět. Připravit domov na příchod podzimu tak nebylo nikdy snazší. A výhodnější. Navíc vám celý váš nákup doručíme přímo až ke dveřím.

Více o nabídce

6 % SLEVA 3 % SLEVA

Zkrátka platit kartou je s Priceless Specials ještě výhodnější.

Vstoupit do Priceless Specials

Kupony, poukázky a jiné nabídky obchodníků, které jsou vám k dispozici jako účastníkovi programu Priceless Specials, jsou vám nabízeny a dávány k dispozici uvedenými obchodníky a společnost Mastercard žádným způsobem nezajišťuje ani neručí za platnost, správnost a přesnost informací uvedených na kuponech, poukázkách a v jiných nabídkách (zejména za podmínky jejich uplatnění).

Za platnost, správnost a přesnost kuponů, poukázek a jiných nabídek uvedených a předložených prostřednictvím programu Priceless Specials společnosti Mastercard i za uplatnění kuponů, poukázek a jiných nabídek odpovídají výhradně tito uvedení obchodníci.