Každá transakce se počítá. Mastercard vás odmění hned třikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníků a dostanene peníze zpět. Čím více transakcí provedete, tím výhodnější kupony na slevy a benefity získáte. A navíc s Priceless Specials si můžete splnit svá přání.

platí ještě 10 dní Vykročte do léta pravou

Vykročte do léta pravou

Hledáte pohodlnou obuv pro volný čas, stylové boty do města, nebo tenisky pro své děti? V prodejnách Quick Shoes a Dětská obuv se obuje celá rodina. Zaplaťte nyní za nákup svojí kartou Mastercard registrovanou v programu Priceless Specials a dostanete 4 % z ceny zpět.

Více o nabídce

4 % SLEVA 2 % SLEVA

Zkrátka platit kartou je s Priceless Specials ještě výhodnější.

Vstoupit do Priceless Specials

Kupony, poukázky a jiné nabídky obchodníků, které jsou vám k dispozici jako účastníkovi programu Priceless Specials, jsou vám nabízeny a dávány k dispozici uvedenými obchodníky a společnost Mastercard žádným způsobem nezajišťuje ani neručí za platnost, správnost a přesnost informací uvedených na kuponech, poukázkách a v jiných nabídkách (zejména za podmínky jejich uplatnění).

Za platnost, správnost a přesnost kuponů, poukázek a jiných nabídek uvedených a předložených prostřednictvím programu Priceless Specials společnosti Mastercard i za uplatnění kuponů, poukázek a jiných nabídek odpovídají výhradně tito uvedení obchodníci.