Každá transakce se počítá. Mastercard vás odmění hned třikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníků a dostanete peníze zpět. Čím více transakcí provedete, tím výhodnější kupóny na slevy a benefity získáte. A navíc s Priceless Specials si můžete splnit svá přání.

platí ještě 7 dní Osvěžte svůj šatník jarními outfity

Osvěžte svůj šatník jarními outfity

Potřebuje váš šatník po dlouhé zimě osvěžit? Nemůžete se dočkat, až kabáty a dlouhé kalhoty vyměníte za šaty? Nakupujte nejnovější kolekci Orsay pro jaro/léto 2018 a užijte si 4 % zpět z každé platby kartou Mastercard pro členy Priceless Specials.

Více o nabídce

4 % SLEVA 2 % SLEVA

Zkrátka platit kartou je s Priceless Specials ještě výhodnější.

Vstoupit do Priceless Specials

Kupony, poukázky a jiné nabídky obchodníků, které jsou vám k dispozici jako účastníkovi programu Priceless Specials, jsou vám nabízeny a dávány k dispozici uvedenými obchodníky a společnost Mastercard žádným způsobem nezajišťuje ani neručí za platnost, správnost a přesnost informací uvedených na kuponech, poukázkách a v jiných nabídkách (zejména za podmínky jejich uplatnění).

Za platnost, správnost a přesnost kuponů, poukázek a jiných nabídek uvedených a předložených prostřednictvím programu Priceless Specials společnosti Mastercard i za uplatnění kuponů, poukázek a jiných nabídek odpovídají výhradně tito uvedení obchodníci.