Každá transakce se počítá. Mastercard vás odmění hned třikrát.

Plaťte kartou Mastercard u vybraných obchodníků a dostanene peníze zpět. Čím více transakcí provedete, tím výhodnější kupony na slevy a benefity získáte. A navíc s Priceless Specials si můžete splnit svá přání.

platí ještě 15 dní Potěšte sebe i své blízké originálním fotodárkem!

Potěšte sebe i své blízké originálním fotodárkem!

Hledáte perfektní vánoční dárek pro své blízké? Printomat je tu pro vás, využijte možnosti udělat radost sobě, svým blízkým, kamarádům a známým. Vytvořte si díky nám fotodárek, který poteší každého. Nikdy není nic příjemnějšího než potěšit sebe a druhé, myslet na jejich štěstí a šířit radost. Naše přednosti jsou zkušenosti, kvalita a široký výběr!

Více o nabídce

6 % SLEVA 3 % SLEVA

Zkrátka platit kartou je s Priceless Specials ještě výhodnější.

Vstoupit do Priceless Specials

Kupony, poukázky a jiné nabídky obchodníků, které jsou vám k dispozici jako účastníkovi programu Priceless Specials, jsou vám nabízeny a dávány k dispozici uvedenými obchodníky a společnost Mastercard žádným způsobem nezajišťuje ani neručí za platnost, správnost a přesnost informací uvedených na kuponech, poukázkách a v jiných nabídkách (zejména za podmínky jejich uplatnění).

Za platnost, správnost a přesnost kuponů, poukázek a jiných nabídek uvedených a předložených prostřednictvím programu Priceless Specials společnosti Mastercard i za uplatnění kuponů, poukázek a jiných nabídek odpovídají výhradně tito uvedení obchodníci.