Zobrazit všechny nabídky

5 % ZPĚT Z NÁKUPU V PRODEJNÁCH DŮM BAREV
Využívejte svou kartu Mastercard a ušetřete.

Dům barev

Jsme největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR. 

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel a příslušenství. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme schopni vám namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.Platí pouze pro kamenné prodejny.
0,5 % zpět z nákupu získáváte automaticky bez registrace s partnerskými bankami.

Kontakt

Dům barev
Břasy č.p. 223
33824, Břasy

Telefon

+420725376358

Webové stránky

www.dumbarev.cz

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

Blansko - Dům barev
Svitavská 14b, 67801
E-mail
blansko@dumbarev.cz
Telefon
+420 516 419 855
Břeclav - Dům barev
Národních hrdinů 16, 69002
E-mail
breclav@dumbarev.cz
Telefon
+420 519 333 575
Brno - Dům barev
Maříkova 42, 62100
E-mail
brnomarikova@dumbarev.cz
Telefon
+420 532 193 927
Brno - Dům barev
Kšírova 122, 61900
E-mail
brnoksirova@dumbarev.cz
Telefon
+420 547 212 961
Brno - Dům barev
Václavská 18, 61500
E-mail
brnovaclavska@dumbarev.cz
Telefon
+420 543 240 684
Brno - Dům barev
Masná 7, 61500
E-mail
brnoporazka@dumbarev.cz
Telefon
+420 548 211 348
Bruntál - Dům barev
Chelčického 2a, 79201
E-mail
bruntal@dumbarev.cz
Telefon
+420 554 712 073
Česká Třebová - Dům barev
Podbranská 971, 56002
E-mail
ceskatrebova@dumbarev.cz
Telefon
+420724036288
České Budějovice - Dům barev
Lidická třída 1005/137, 37001
E-mail
budejovice@dumbarev.cz
Telefon
+420 387 420 297
České Budějovice - Dům barev
Suchomelská 6, 37001
E-mail
ceskebudejovice@dumbarev.cz
Telefon
+420 777 023 385
Český Těšín - Dům barev
Viaduktová 15, 73701
E-mail
ceskytesin@dumbarev.cz
Telefon
+420 558 711 522
Cheb - Dům barev
Dyleňská 8, 35002
E-mail
cheb@dumbarev.cz
Telefon
+420 354 435 935
Děčín - Dům barev
Ústecká 1975/12, 40502
E-mail
decin@dumbarev.cz
Telefon
+420 412 510 727
Domažlice - Dům barev
Benešova 65, 344 01
E-mail
domazlice@dumbarev.cz
Telefon
+420 606 704 478
Frýdek-Místek - Dům barev
Frýdlantská 2261, 73801
E-mail
frydekmistek@dumbarev.cz
Telefon
+420 558 436 215
Frýdek-Místek - Dům barev
U Staré pošty 745, 73802
E-mail
frydekmistek2@dumbarev.cz
Telefon
+420 558 644 550
Havířov - Dům barev
Na Nábřeží 55, 73601
E-mail
havirov@dumbarev.cz
Telefon
+420 596 813 038
Hlučín - Dům barev
Markvartovická 1869/8, 74801
E-mail
hlucin@dumbarev.cz
Telefon
+420 595 046 014
Hodonín - Dům barev
Brněnská 3163/38, 69501
E-mail
hodonin@dumbarev.cz
Telefon
+420 518 321 080
Holice - Dům barev
Vysokomýtská 333, 53401
E-mail
holice@dumbarev.cz
Telefon
+420 466 681 014
Hradec Králové - Dům barev
Vážní 474, 50003
E-mail
hradec@dumbarev.cz
Telefon
+420 495 407 579
Jablonec nad Nisou - Dům barev
Rýnovická 1810/52, 46601
E-mail
jablonecnadnisou@dumbarev.cz
Telefon
+420 483 313 959
Jesenice - Dům barev
Budějovická 371, 25242
E-mail
jesenice@dumbarev.cz
Telefon
+420 241 930 505
Jihlava - Dům barev
Romana Havelky 4, 58601
E-mail
jihlava@dumbarev.cz
Telefon
+420 567 220 570
Jindřichův Hradec - Dům barev
Nádražní 510, 37701
E-mail
jindrichuvhradec@dumbarev.cz
Telefon
+420 384 361 256
Karlovy Vary - Dům barev
Chebská 48, 36006
E-mail
karlovyvary@dumbarev.cz
Telefon
+420 604 207 909
Kladno - Dům barev
Dr. Steinera 129, 27201
E-mail
kladno@dumbarev.cz
Telefon
+420 312 682 304
Krnov - Dům barev
B. Němcové 1, 79401
E-mail
krnov@dumbarev.cz
Telefon
+420 554 617 231
Lanškroun - Dům barev
nám. J.M.Marků, 56301
E-mail
lanskrounprodejna@dumbarev.cz
Telefon
+420 465 323 280
Lanškroun - Dům barev
Dobrovského 252, 56301
E-mail
lanskroun@dumbarev.cz
Telefon
+420 465 322 662
Litoměřice - Dům Barev (Litocolor)
Masarykova 15, 412 01
E-mail
litomerice@litocolor.cz
Telefon
+420 724 525 266
Mariánské Lázně - Dům barev
Hlavní 267, 35301
E-mail
marianskelazne@dumbarev.cz
Telefon
+420 354 595 158
Mělník - Dům barev
Krombholcova 3646, 27601
E-mail
melnik@dumbarev.cz
Telefon
+420 315 602 660
Mlada Boleslav - Dům barev
Mládežnická 655, 29343
E-mail
mladaboleslav@dumbarev.cz
Telefon
+420 326 702 977
Mohelnice - Dům barev
nám. Tyrše a Fugnera 9, 78985
E-mail
mohelnice@dumbarev.cz
Telefon
+420 583 433 140
Náchod - Dům barev
Na Hamrech 874, 54701
E-mail
nachod@dumbarev.cz
Telefon
+420 491 424 833
Nový Jičín - Dům barev
Dostála Bystřiny 2118/3, 74101
E-mail
novyjicin2@dumbarev.cz
Telefon
+420 556 708 103
Olomouc - Dům barev
Hálkova 37, 77900
E-mail
olomouc@dumbarev.cz
Telefon
+420 583 034 154
Opava - Dům barev
Hlavní 135, 74706
E-mail
opava@dumbarev.cz
Telefon
+420 553 620 620
Opava II - Dům barev
Rybářská 2, 74601
E-mail
opavarybarska@dumbarev.cz
Telefon
+420 553 734 748
Ostrava - Dům barev
Cihelní 3285, 70200
E-mail
ostrava@dumbarev.cz
Telefon
+420 596 134 924
Ostrava Hulváky - Dům barev
Sjízdná 5602/4, 722 00
E-mail
ostravahulvaky@dumbarev.cz
Telefon
+420 734 788 882
Písek - Dům barev
Roháčova 90/2, 397 01
E-mail
pisek@dumbarev.cz
Telefon
+420 739 500 056
Plzeň - Dům barev
Jateční 8, 30100
E-mail
plzen@dumbarev.cz
Telefon
+420 377 260 297
Plzeň - Dům barev
Kollárova 21, 30100
E-mail
plzenkollarova@dumbarev.cz
Telefon
+420 377 325 892
Praha 10 - Dům barev
U Tvrze 321/2, 10800
E-mail
malesice@dumbarev.cz
Telefon
+420 274 771 608
Praha 4 - Dům barev
Antala Staška 106/28, 14000
E-mail
prahakrc@dumbarev.cz
Telefon
+420 602 228 860
Praha 6 - Dům barev
Podbabská 13, 16000
E-mail
Prahadejvice@dumbarev.cz
Telefon
+420 224 314 441
Praha 6 - Dům barev
Bělohorská 1223/275, 16900
E-mail
praha6@dumbarev.cz
Telefon
+420 235 324 710
Praha 9 - Dům barev
Českomoravská 249/33, 19000
E-mail
praha9@dumbarev.cz
Telefon
+420 284 818 531
Praha Uhřiněves - Dům barev
Františka Diviše 1513, 10400
E-mail
uhrineves@dumbarev.cz
Telefon
+420 267 314 725
Rokycany - Dům barev
Soukenická 812, 33701
E-mail
rokycany@dumbarev.cz
Telefon
+420 371 723 635
Sokolov - Dům barev
Marie Majerové 1620/20, 35601
E-mail
sokolov@dumbarev.cz
Telefon
+420 352 669 880
Šumperk - Dům barev
Jesenická 4 B, 78701
E-mail
sumperk@dumbarev.cz
Telefon
+420 583 216 260
Tábor - Dům barev
U Bechyňské dráhy 609, 39002
E-mail
tabor@dumbarev.cz
Telefon
+420 381 256 151
Teplice - Dům barev
Masarykova 466, 41510
E-mail
teplice@dumbarev.cz
Telefon
+420 417 537 565
Třebíč - Dům barev
Kubišova 6, 67401
E-mail
trebic@dumbarev.cz
Telefon
+420 568 847 920
Třinec - Dům barev
Nám.Míru 558, 73961
E-mail
trinec@dumbarev.cz
Telefon
+420 553 034 167
Trutnov - Dům barev
Za Cihlenou 170, 54101
E-mail
trutnov@dumbarev.cz
Telefon
+420 493 034 055
Uherské Hradiště - Dům Barev
Dlouhá 1339, 686 01
Telefon
+420 733 610 009
Ústí nad Labem - Dům barev
Tovární 42, 40001
E-mail
ustitovarni@dumbarev.cz
Telefon
+420 475 205 617
Ústí nad Labem - Dům barev
Krušnohorská 3371/2, 40011
E-mail
ustikrusnohorska@dumbarev.cz
Telefon
+420 472 743 036
Ústí nad Orlicí - Dům barev
Jilemnického 1484, 56201
E-mail
ustinadorlici@dumbarev.cz
Telefon
+420 465 521 211
Vrchlabí - Dům barev
Labská 298, 54301
E-mail
vrchlabi@dumbarev.cz
Telefon
+420 499 421 804
Žatec - Dům barev
U Odborů 248, 43801
E-mail
zatec@dumbarev.cz
Telefon
+420 415 741 027
Ždár nad Sázavou - Dům barev
Brodská 1835/10, 59102
E-mail
zdarnadsazavou@dumbarev.cz
Telefon
+420 566 620 924
Znojmo - Dům barev
Vídeňská 83, 66902
E-mail
znojmo@dumbarev.cz
Telefon
+420 515 260 126

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials