Zobrazit všechny nabídky

ZÍSKEJTE 2% SLEVU PŘI NÁKUPU V EXIM TOURS
Využívejte svou kartu Mastercard a ušetřete.

EXIM TOURS, a.s.

Vyberte si báječnou dovolenou. Volba je na vás.

Vydat se s námi můžete do Středomoří, Řecka, Egypta, Turecka, Itálie, Tuniska, Španělska, ale i na Kapverdské ostrovy nebo do Spojených arabských emirátů. Na podzim můžete zase naplánovat svoji cestu do dalekých exotických rájů v Karibiku nebo do africké Keni a Zanzibaru či Senegalu.

Kontakt

EXIM TOURS, a.s.
Babákova 2390/2
14800, Praha 11

Webové stránky

www.eximtours.cz

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

Beroun - EXIM Tours
Palackého 94/9, 26601, Beroun
E-mail
beroun@exim.cz
Telefon
+420 311 510 850
Blansko - EXIM Tours
Svitavská 1, 67801, Blansko
E-mail
blansko@exim.cz
Telefon
+420 516 418 629
Brno - EXIM Tours
Ve Vaňkovce 1, 60200, Brno
E-mail
brno@eximtours.cz
Telefon
+420 519 799 000
Brno - EXIM Tours
Skandinávská 2, 61900, Brno
E-mail
brno.avion@eximtours.cz
Telefon
+420 543 212 038
Brno - EXIM Tours
Netroufalky 770/14, 62500, Brno
E-mail
brno.campus@eximtours.cz
Telefon
+420 547 213 784
České Budějovice - EXIM Tours
NC Géčko, České Vrbné 2360, 37011, České Budějovice
E-mail
budejovice@eximtours.cz
Telefon
+420 387 415 060
Chomutov - EXIM Tours
Černovická 5430, 43003, Chomutov
E-mail
chomutov@eximtours.cz
Telefon
+420 474 333 663
Chotíkov u Plzně - EXIM Tours
Chotíkov 385, 33017, Chotíkov u Plzně
E-mail
globus@eximtours.cz
Telefon
+420 373 315 296
Děčín - EXIM Tours
Čs. Legií 204/13, 40502, Děčín 4
E-mail
decin@eximtours.cz
Telefon
+420 412 531 842
Frýdek-Místek - EXIM Tours
8. pěšího pluku 2450, 73801, Frýdek – Místek
E-mail
fm@eximtours.cz
Telefon
+420 595 229 059
Havířov - EXIM Tours
Náměstí republiky 1521/1B, 73601, Havířov
E-mail
havirov@eximtours.cz
Telefon
+420 595 229 055
Havlíčkův Brod - EXIM Tours
Dolní 227, 58002, Havlíčkův Brod
E-mail
havlickuvbrod@exim.cz
Telefon
+420 569 424 267
Hlučín - EXIM Tours
Mírové náměstí 5/5, 74801, Hlučín
E-mail
hlucin@exim.cz
Telefon
+420 595 042 240
Hradec Králové - EXIM Tours
Dukelská 95, 50002, Hradec Králové
E-mail
hradec@eximtours.cz
Telefon
+420 495 522 134
Jičín - EXIM Tours
Židovská 68, 50601, Jičín
E-mail
jicin@exim.cz
Telefon
+420 493 525 696
Jihlava - EXIM Tours
Matky Boží 9, 58601, Jihlava
E-mail
jihlava@eximtours.cz
Telefon
+420 567 215 701
Karlovy Vary - EXIM Tours
Zeyerova 13, 36001, Karlovy Vary
E-mail
vary@eximtours.cz
Telefon
+420 353 586 353
Kladno - EXIM Tours
Petra Bezruče 3388, 27201, Kladno
E-mail
kladno@eximtours.cz
Telefon
+420 312 660 340
Kolín 4 - EXIM Tours
Rorejcova 906, 28002, Kolín
E-mail
kolin@eximtours.cz
Telefon
+420 321 623 705
Liberec - EXIM Tours
Pražská 140/20, 46001, Liberec
E-mail
liberec@eximtours.cz
Telefon
+420 482 713 712
Liberec - EXIM Tours
České Mládeže 456, 46003, Liberec - Doubí
E-mail
liberec.nisa@eximtours.cz
Telefon
+420 481 444 544
Lysá nad Labem - Lysá nad Labem
Masarykova 209/14, 28922, Lysá nad Labem
E-mail
lysanadlabem@exim.cz
Telefon
+420 325 551 595
Mladá Boleslav - EXIM Tours
tř. Václava Klementa 1459, 29301, Mladá Boleslav
E-mail
boleslav@eximtours.cz
Telefon
+420 326 653 497
Olomouc - EXIM Tours
Polská 1, 77900, Olomouc
E-mail
olomouc@eximtours.cz
Telefon
+420 585 237 585
Opava - EXIM Tours
U Fortny 49/10, 74601, Opava
E-mail
opava@eximtours.cz
Telefon
+420 595 229 070
Ostrava - EXIM Tours
Jantarová 3344/4, 70200, Ostrava
E-mail
ostrava@eximtours.cz
Telefon
+420 595 229 000
Ostrava - EXIM Tours
Výškovická 44/3086, 70030, Ostrava
E-mail
ostrava.kaufland@eximtours.cz
Telefon
+420 595 229 044
Pardubice - EXIM Tours
Třída Míru 97, 53002, Pardubice
E-mail
pardubice@eximtours.cz
Telefon
+420 467 774 000
Písek - EXIM Tours
Žižkova třída 282/39, 39701, Písek
E-mail
pisek@exim.cz
Telefon
+420 382 281 010
Plzeň - EXIM Tours
Jungmannova 6, 30101, Plzeň
E-mail
plzen@eximtours.cz
Telefon
+420 377 224 470
Plzeň - EXIM Tours
Písecká 972/1, 32600, Plzeň - Černice
E-mail
plzen.olympia@eximtours.cz
Telefon
+420 377 918 735
Praha 1 - EXIM Tours
Revoluční 23, 11000, Praha 1
E-mail
revolucni@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 244
Praha 1 - EXIM Tours
Václavské nám. 64/807, 11000, Praha 1
E-mail
vaclavak@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 246
Praha 11 - EXIM Tours
Babákova 2390, 14800, Praha 11
E-mail
babakova@exim.cz
Telefon
+420 241 090 790
Praha 2 - EXIM Tours
Francouzská 30/172, 12000, Praha 2
E-mail
francouzska@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 249
Praha 4 - EXIM Tours
Novodvorská 994, 14200, Praha 4 – Lhotka
E-mail
novodvorska@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 267
Praha 4 - EXIM Tours
Budějovická 1667/64, 14000, Praha 4
E-mail
budejovicka@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 278
Praha 4 - EXIM Tours
OC Arkády, Na Pankráci 86, 14000, Praha 4
E-mail
arkady@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 250
Praha 5 - EXIM Tours
OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, 15000, Praha 5
E-mail
andel@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 245
Praha 5 - EXIM Tours
Radlická 117, 15000, Praha 5
E-mail
butovice@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 247
Praha 5 - EXIM Tours
Avion Zličín OC Tesco, Skandinávská 15a, 15500, Praha 5
E-mail
zlicin@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 248
Praha 8 - EXIM Tours
Zenklova 305/11, 18000, Praha 8
E-mail
palmovka@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 285
Praha 9 - EXIM Tours
Freyova 945/35, 19000, Praha 9
E-mail
fenix@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 295
Praha 9 - EXIM Tours
Chlumecká 765/6, 19819, Praha 9
E-mail
cernymost@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 210
Příbram - EXIM Tours
Špitálská 11, 26101, Příbram 1
E-mail
pribramsko@exim.cz
Telefon
+420 318 630 837
Prostějov - EXIM Tours
Okružní 4262/10, 79601, Prostějov
E-mail
prostejov@eximtours.cz
Telefon
+420 582 330 813
Sokolov - EXIM Tours
Nám. Budovatelů 1407, 35601, Sokolov
E-mail
sokolov@exim.cz
Telefon
+420 733 537 287
Svitavy - EXIM Tours
Nám. Míru 89, 56802, Svitavy
E-mail
svitavy@exim.cz
Telefon
+420 461 541 000
Tábor - EXIM Tours
Třída 9.května 736, 39002, Tábor
E-mail
tabor@eximtours.cz
Telefon
+420 381 259 381
Tanvald - EXIM Tours
Krkonošská 90, 46841, Tanvald
E-mail
tanvald@exim.cz
Telefon
+420 608 027 703
Teplice - EXIM Tours
Masarykova tř. 1325, 73514, Orlová - Lutyně
E-mail
orlova@exim.cz
Telefon
+420 596 516 387
Teplice - EXIM Tours
OC Galerie, Náměstí Svobody 3316, 41501, Teplice
E-mail
teplice@eximtours.cz
Telefon
+420 477 759 004
Třebíč - EXIM Tours
Karlovo nám. 16/22, 67401, Třebíč
E-mail
trebic@exim.cz
Telefon
+420 568 844 990
Třinec - EXIM Tours
Palackého 397, 73961, Třinec
E-mail
trinec@exim.cz
Telefon
+420 558 988 800
Trutnov - EXIM Tours
Bulharská 59, 54101, Trutnov
E-mail
trutnov@eximtours.cz
Telefon
+420 499 421 341
Ústí nad Labem - EXIM Tours
Klišská 1430/8, 40001, Ústí nad Labem
E-mail
usti-nad-labem@exim.cz
Telefon
+420 475 200 129
Zlín - EXIM Tours
Tyršovo nábř. 5496, 76001, Zlín
E-mail
zlin@exim.cz
Telefon
+420 572 779 000
Znojmo - EXIM Tours
Pasáž DUKY, Horní náměstí 10, 66902, Znojmo
E-mail
znojmo@exim.cz
Telefon
+420 515 224 663

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials