Zobrazit všechny nabídky

ZÍSKEJTE 2% SLEVU PŘI NÁKUPU V EXIM TOURS
Využívejte svou kartu Mastercard a ušetřete.

EXIM TOURS, a.s.

Vyberte si báječnou dovolenou. Volba je na vás.

Vydat se s námi můžete do Středomoří, Řecka, Egypta, Turecka, Itálie, Tuniska, Španělska, ale i na Kapverdské ostrovy nebo do Spojených arabských emirátů. Na podzim můžete zase naplánovat svoji cestu do dalekých exotických rájů v Karibiku nebo do africké Keni a Zanzibaru či Senegalu.

Kontakt

EXIM TOURS, a.s.
Babákova 2390/2
14800, Praha 11

Webové stránky

www.eximtours.cz

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

012 spol. s r.o.- EXIM PARTNER Třebíč
Karlovo nám. 16/22, 67401, Třebíč
E-mail
trebic@exim.cz
Telefon
+420 568 844 990
024 spol s.r.o. - EXIM PARTNER Prostějov
Náměstí Edmunda Husserla 1623/18, 79601, Prostějov
E-mail
prostejov@exim.cz
Telefon
+420 587 070 082
Alena Francová - EXIM PARTNER Svitavy
Nám. Míru 89, 56802, Svitavy
E-mail
svitavy@exim.cz
Telefon
+420 461 541 000
Alena Kubová CA Cylindr EXIM PARTNER
Žerotínovo nám. 253/25, 75002, Přerov
E-mail
prerov@exim.cz
Telefon
+420 581 218 016
Anna Tröstová CA Cimea EXIM PARTNER
Mírové náměstí 5, 74801, Hlučín
E-mail
hlucin@exim.cz
Telefon
+420 595 042 240
Babákova prodejna - EXIM Tours
Babákova 2390/2, 14800, Praha 11
E-mail
babakova@exim.cz
Telefon
+420 241 090 790
Brno AVION - EXIM Tours
Skandinávská 2, 61900, Brno
E-mail
brno.avion@exim.cz
Telefon
+420 519 799 006
Brno Galerie Vaňkovka - EXIM Tours
Ve Vaňkovce 1, 60200, Brno
E-mail
brno@exim.cz
Telefon
+420 519 799 000
Brno OC Campus - EXIM Tours
Netroufalky 770/14, 62500, Brno
E-mail
brno.campus@exim.cz
Telefon
+420 519 799 009
CA BESKYD-EURO, s.r.o. - EXIM PARTNER Třinec
Palackého 397, 73961, Třinec
E-mail
trinec@exim.cz
Telefon
+420 558 988 800
Centrála LETENKY EXIM Tours D.Pokorný
Babákova - centrála 2390/2, 14800, Praha 11
E-mail
babakova@exim.cz
Telefon
+420 241 090 790
České Budějovice NC Géčko - EXIM Tours
NC Géčko, České Vrbné 2360, 37011, České Budějovice
E-mail
budejovice@exim.cz
Telefon
+420 389 779 000
Chomutov Globus - EXIM Tours
Černovická 5430, 43003, Chomutov
E-mail
chomutov@exim.cz
Telefon
+420 477 759 007
Děčín - EXIM Tours
Čs. Legií 204/13, 40502, Děčín 4
E-mail
decin@exim.cz
Telefon
+420 477 759 000
EXIM ÚSTÍ, s.r.o. EXIM PARTNER
Klišská 1430/8, 40001, Ústí nad Labem
E-mail
usti-nad-labem@exim.cz
Telefon
+420 475 200 129
Frýdek-Místek - EXIM Tours
8. pěšího pluku 2450, 73801, Frýdek – Místek
E-mail
fm@exim.cz
Telefon
+420 595 229 059
Havířov - EXIM Tours
Náměstí republiky 1521/1B, 73601, Havířov
E-mail
havirov@exim.cz
Telefon
+420 595 229 055
Hradec Králové - EXIM Tours
S.K.Neumanna 489/11, 50002, Hradec Králové
E-mail
hradec@exim.cz
Telefon
+420 499 979 970
Ivana Šulcová-EXIM PARTNER Lysá nad Labem
Masarykova 209/14, 28922, Lysá nad Labem
E-mail
lysanadlabem@exim.cz
Telefon
+420 325 551 595
Jana Homolová-EXIM PARTNER Písek
Žižkova třída 282/39, 39701, Písek
E-mail
pisek@exim.cz
Telefon
+420 382 281 010
Jarmila Beňová -EXIM PARTNER Beroun
Palackého 94/9, 26601, Beroun
E-mail
beroun@exim.cz
Telefon
+420 311 510 850
Jihlava - EXIM Tours
Matky Boží 9, 58601, Jihlava
E-mail
jihlava@exim.cz
Telefon
+420 564 570 370
Karlovy Vary - EXIM Tours
Zeyerova 13, 36001, Karlovy Vary
E-mail
vary@exim.cz
Telefon
+420 354 779 000
Kladno Central Kladno - EXIM Tours
Petra Bezruče 3388, 27201, Kladno
E-mail
kladno@exim.cz
Telefon
+420 311 909 090
Klára Šourková - EXIM PARTNER Tanvald
Krkonošská 90, 46841, Tanvald
E-mail
tanvald@exim.cz
Telefon
+420 608 027 703
Kolín OC Futurum - EXIM Tours
Rorejcova 906, 28002, Kolín
E-mail
kolin@exim.cz
Telefon
+420 311 909 093
Leona Vaculová - EXIM PARTNER Znojmo
Pasáž DUKY, Horní náměstí 10, 66902, Znojmo
E-mail
znojmo@exim.cz
Telefon
+420 515 224 663
Liberec OC Fórum - EXIM Tours
Soukenné náměstí 2a/669, 46001, Liberec
E-mail
liberec@exim.cz
Telefon
+420 487 379 000
Liberec OC Nisa - EXIM Tours
České Mládeže 456, 46003, Liberec - Doubí
E-mail
liberec.nisa@exim.cz
Telefon
+420 487 379 005
Lucie Travel, spol s.r.o.- EXIM PARTNER Příbram
Václavské náměstí 144, 26101, Příbram
E-mail
pribramsko@exim.cz
Telefon
+420 318 630 856
M TOUR s.r.o. - EXIM PARTNER Havlíčkův Brod
Dolní 227, 58002, Havlíčkův Brod
E-mail
havlickuvbrod@exim.cz
Telefon
+420 569 424 267
Mladá Boleslav Bondy Centrum - Exim Tours
tř. Václava Klementa 1459, 29301, Mladá Boleslav
E-mail
boleslav@exim.cz
Telefon
+420 311 909 096
Olomouc Galerie Šantovka - EXIM Tours
Polská 1, 77900, Olomouc
E-mail
olomouc@exim.cz
Telefon
+420 581 580 380
Opava OC Breda - EXIM Tours
U Fortny 49/10, 74601, Opava
E-mail
opava@exim.cz
Telefon
+420 595 229 070
Ostrava AVION- EXIM Tours
Rudná 114/3114, 70030, Ostrava
E-mail
ostrava.avion@exim.cz
Telefon
+420 595 229 044
Ostrava Forum N.Karolina - EXIM Tours
Jantarová 3344/4, 70200, Ostrava
E-mail
ostrava@exim.cz
Telefon
+420 595 229 000
Pardubice - EXIM Tours
Třída Míru 97, 53002, Pardubice
E-mail
pardubice@exim.cz
Telefon
+420 467 774 000
Pavel Klepiš - EXIM PARTNER Sokolov
Nám. Budovatelů 1407, 35601, Sokolov
E-mail
sokolov@exim.cz
Telefon
+420 733 537 287
Plzeň Globus - EXIM Tours
Chotíkov 385, 33017, Chotíkov u Plzně
E-mail
globus@exim.cz
Telefon
+420 378 771 003
Plzeň Jungmannova - EXIM Tours
Jungmannova 6, 30101, Plzeň
E-mail
plzen@exim.cz
Telefon
+420 378 771 000
Plzeň Olympia - EXIM Tours
Písecká 972/1, 32600, Plzeň - Černice
E-mail
plzen.olympia@exim.cz
Telefon
+420 378 771 006
Praha 1 Revoluční - EXIM Tours
Revoluční 23, 11000, Praha 1
E-mail
revolucni@exim.cz
Telefon
+420 241 093 244
Praha 1 Václavské nám. - EXIM Tours
Václavské nám. 64/807, 11000, Praha 1
E-mail
vaclavak@exim.cz
Telefon
+420 241 093 246
Praha 2 Francouzská - EXIM Tours
Francouzská 30/172, 12000, Praha 2
E-mail
francouzska@exim.cz
Telefon
+420 241 093 249
Praha 4 DBK Budějovická - EXIM Tours
Budějovická 1667/64, 14000, Praha 4
E-mail
budejovicka@exim.cz
Telefon
+420 241 093 278
Praha 4 Novodvorská Plaza - EXIM Tours
Novodvorská 994, 14200, Praha 4 – Lhotka
E-mail
novodvorska@exim.cz
Telefon
+420 241 093 267
Praha 4 OC Arkády - EXIM Tours
OC Arkády, Na Pankráci 86, 14000, Praha 4
E-mail
arkady@exim.cz
Telefon
+420 241 093 250
Praha 5 Galerie Butovice - EXIM Tours
Radlická 117, 15000, Praha 5
E-mail
butovice@exim.cz
Telefon
+420 241 093 247
Praha 5 HOMEPARK Zličín -Exim Tours
(v OC Tesco) Skandinávská 15a, 15500, Praha 5
E-mail
zlicin@exim.cz
Telefon
+420 241 093 248
Praha 5 OC Nový Smíchov - EXIM Tours
OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, 15000, Praha 5
E-mail
andel@exim.cz
Telefon
+420 241 093 245
Praha 8 Palmovka - EXIM Tours
Zenklova 305/11, 18000, Praha 8
E-mail
palmovka@exim.cz
Telefon
+420 241 093 285
Praha 9 - EXIM Tours
Chlumecká 765/6, 19819, Praha 9
E-mail
cernymost@eximtours.cz
Telefon
+420 241 093 210
Praha 9 Fénix - EXIM Tours
Freyova 945/35, 19000, Praha 9
E-mail
fenix@exim.cz
Telefon
+420 241 093 295
Tábor - EXIM Tours
Třída 9.května 620, 39002, Tábor
E-mail
tabor@exim.cz
Telefon
+420 389 779 005
Teplice OC Galerie - EXIM Tours
OC Galerie, Náměstí Svobody 3316, 41501, Teplice
E-mail
teplice@exim.cz
Telefon
+420 477 759 004
Tomáš Zukal - EXIMPARTNER Blansko
Svitavská 1, 67801, Blansko
E-mail
blansko@exim.cz
Telefon
+420 516 418 629
Trutnov - EXIM Tours
Bulharská 59, 54101, Trutnov
E-mail
trutnov@exim.cz
Telefon
+420 499 979 975
Věra Ježová - EXIM PARTNER Orlová-Lutyně
Masarykova třída 1325, 73514, Orlová - Lutyně
E-mail
orlova@exim.cz
Telefon
+420 596 516 387
ZÁJEZDY Jičín, s.r.o. - EXIM PARTNER Jičín
Židovská 68, 50601, Jičín
E-mail
jicin@exim.cz
Telefon
+420 493 525 696
Zlín OC Čepkov - EXIM Tours
Tyršovo nábř. 5496, 76001, Zlín
E-mail
zlin@exim.cz
Telefon
+420 572 779 000

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials