Zobrazit všechny nabídky

NYNÍ 2% SLEVA NA NÁKUP V KNIHY DOBROVSKÝ
Používejte kartu Mastercard® a ušetřete.

Knihy Dobrovský

Po republice najdete 25 poboček Knihy Dobrovský a v nich přes 200 knihkupců. Kromě desítek tisíc knih skladem u nás objevíte i dárkový a neknižní sortiment.

Během roku pořádáme řadu akcí – od autogramiád přes besedy po různá představení. Od otevření první prodejny uběhlo už mnoho let. Vášeň pro dobré knihy nás ale drží pořád.

Kontakt:

Knihy Dobrovský
Na Strži 1683/40
14000, Praha 4

Telefon:

+420 267 915 405

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

Brno - Knihy Dobrovský
Joštova 6, 60200, Brno
E-mail
brno@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 542 220 052
Brno - Knihy Dobrovský
Ve Vaňkovce 1, 60200, Brno
E-mail
brno-vankovka@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 543 255 907
Brno - Knihy Dobrovský
Česká 30, 60200, Brno
E-mail
brno-ceska@knihydobrovsky.cz
České Budějovice - Knihy Dobrovský
Pražská 1246/24, 37004, České Budějovice
E-mail
cbudejovice-igy@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 387 313 601
Cheb - Knihy Dobrovský
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 26, 35002, Cheb
E-mail
cheb@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 354 431 029
Hradec Králové - Knihy Dobrovský
Dukelská třída 1713/7, 500 02, Hradec Králové
E-mail
hradec@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 720 077 055
Kolín - Knihy Dobrovský
Rorejcova 906, 28002, Kolín
E-mail
kolin@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 321 672 151
Liberec - Knihy Dobrovský
České mládeže 456, 460 00, Liberec - OC Nisa
E-mail
liberec-nisa@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420727919775
Liberec - Knihy Dobrovský
Palachova 1404, 46090, Liberec
E-mail
liberec@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 485 107 546
Most - Knihy Dobrovský
Radniční 3400, 43401, Most
E-mail
most@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 476 000 602
Olomouc - Knihy Dobrovský
Polská 1201/1, 77200, Olomouc
E-mail
olomouc@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 585 436 110
Ostrava - Knihy Dobrovský
Jantarová 3344/4, 70200, Ostrava
E-mail
ostrava@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 596 112 716
Ostrava - Knihy Dobrovský
Sjízdná 5554/2, 72200, Ostrava
E-mail
ostrava-galerie@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 596 941 023
Pardubice - Knihy Dobrovský
Masarykovo náměstí 2799, 53002, Pardubice
E-mail
pardubice@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 466 952 641
Plzeň - Knihy Dobrovský
Americká 32, 30100, Plzeň
E-mail
plzen-americka@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 377 226 346
Plzeň - Knihy Dobrovský
náměstí Republiky 131/17, 30100, Plzeň
E-mail
plzen-namesti@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 377 320 384
Plzeň - Knihy Dobrovský
Rokycanská 1424/128, 31200, Plzeň
E-mail
plzen@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 377 460 211
Plzeň - Knihy Dobrovský
Sedláčkova 31, 30100, Plzeň
E-mail
plzen-sedlackova@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 725 914 870
Praha 1 - Knihy Dobrovský
Václavské náměstí 22, 11000, Praha 1
E-mail
vaclavskenamesti22@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 222 231 118
Praha 10 - Knihy Dobrovský
U Slavie 1527, 10000, Praha 10
E-mail
eden@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 720 071 521
Praha 4 - Knihy Dobrovský
Na Pankráci 86, 14000, Praha 4
E-mail
pankrac@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 241 434 313
Praha 5 - Knihy Dobrovský
Stroupežnického 21, 15000, Praha
E-mail
andel@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 251 560 156
Praha 5 - Knihy Dobrovský
Řevnická 1, 15500, Praha
E-mail
zlicin@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 226 082 182
Praha 9 - Knihy Dobrovský
Veselská 663, 19906, Praha
E-mail
letnany@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 286 582 596
Tachov - Knihy Dobrovský
náměstí Republiky 57, 34701, Tachov
E-mail
tachov@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 374 724 367
Teplice - Knihy Dobrovský
náměstí Svobody 3316, 41501, Teplice
E-mail
teplice@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 417 535 828
Ústí nad Labem - Knihy Dobrovský
Bílinská 3490/6, 40001, Ústí nad Labem
E-mail
usti@knihydobrovsky.cz
Telefon
+420 475 209 444

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials