Zobrazit všechny nabídky

ZÍSKEJTE 2% SLEVU PŘI NÁKUPU V MCPEN
Používejte kartu Mastercard® a ušetřete.

McPen

Síť prodejen papírnictví McPen je distributorem předních českých i světových výrobců školních a kancelářských potřeb. 

Dále nabízí sortiment přání, dárkových předmětů, kreativity, párty, piknik a luxusních psacích potřeb. V tuzemsku netradiční koncept prezentace výrobků v přehledně uspořádaných kategoriích, doplněný důrazem na špičkový servis zákazníkovi.

Kontakt:

McPen
Benešovská 432
40502, Děčín 2

Telefon:

+420 606 021 772

E-mail:

info@mcpen.cz

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

Brno (NC Královo Pole) - McPen
Cimburkova 4, 61200, Brno
E-mail
kpbrno@versaco.cz
Telefon
+420 725 339 391
Brno - McPen
Masarykova 439/9, 60200, Brno
E-mail
masarykova@versaco.cz
Telefon
+420 601 601 787
České Budějovice (IGY Centrum) - McPen
Pražská 1247/24, 37004, České Budějovice
E-mail
igycb@versaco.cz
Telefon
+420 702 176 443
Hradec Králové (Aupark) - McPen
Gočárova třída 1754/48a, 500 02, Hradec Králové
E-mail
auparkhk@versaco.cz
Telefon
+420 702 122 022
Hradec Králové (OC Futurum) - McPen
Brněnská 1825/23a, 500 09, Hradec Králové
E-mail
futurumhk@versaco.cz
Telefon
+420 601 141 108
Jablonec nad Nisou (Central) - McPen
Komenského náměstí 5320/18, 466 01, Jablonec nad Nisou
E-mail
jablonec@versaco.cz
Telefon
+420 601 085 619
Jihlava (City Park) - McPen
Hradební 1, 58601, Jihlava
E-mail
jihlava@versaco.cz
Telefon
+420 725 932 224
Kladno (OC Central) - McPen
Petra Bezruče 3388, 27201, Kladno
E-mail
kladno@versaco.cz
Telefon
+420 607 048 066
Liberec - (Forum Liberec) McPen
nám. Soukenné 669/2a, 460 80, Liberec 1
E-mail
forumliberec@versaco.cz
Telefon
+420720 934 234
Olomouc (City) - McPen
Pražská 255/41, 779 00, Olomouc
E-mail
olomouc@versaco.cz
Telefon
+420 720 977 097
Opava (OC Breda & Weinstein) - McPen
U Fortny 49/10, 74601, Opava
E-mail
opava@versaco.cz
Telefon
+420 602 233 577
Ostrava (NC Nová Karolina) - McPen
Jantarová 3344/4, 70200, Ostrava 2
E-mail
nkostrava@versaco.cz
Telefon
+420 725 932 223
Ostrava (OC Avion) - McPen
Rudná 3114/114, 700 30, Ostrava – jih
E-mail
avionostrava@versaco.cz
Telefon
+420 601 085 620
Pardubice (Atrium Palác) - McPen
Masarykovo náměstí 2799, 53002, Pardubice
E-mail
pardubice@versaco.cz
Telefon
+420 602 233 099
Plzeň (OC Olympia) - McPen
Písecká 972/1, 32600, Plzeň - Černice
E-mail
plzen@versaco.cz
Telefon
+420 725 948 917
Praha 1 (OD Kotva) - McPen
Nám. Republiky 8, 11388, Praha 1
E-mail
kotva@versaco.cz
Telefon
+420 725 460 001
Praha 1 - McPen
Lazarská 15/7, 11000, Praha 1 - Nové město
E-mail
lazarska@versaco.cz
Telefon
+420 725 948 988
Praha 10 (NC Eden) - McPen
U Slavie 1527, 10000, Praha 10
E-mail
eden@versaco.cz
Telefon
+420 606 047 997
Praha 2 (Atrium) - McPen
Karlovo náměstí 10, 12000, Praha 2
E-mail
atrium@versaco.cz
Telefon
+420 702 187 019
Praha 2 (NC Hlavní nádraží) - McPen
Wilsonova 300/8, 11000, Praha 2
E-mail
hnpraha@versaco.cz
Telefon
+420 606 086 828
Praha 4 (OC Novodvorská Plaza) - McPen
Novodvorská 1800/136, 14200, Praha 4
E-mail
novodvorska@versaco.cz
Telefon
+420 725 973 974
Praha 5 (Factory Office Center) - McPen
Nádražní 762/32, 15000, Praha 5
E-mail
smichov@versaco.cz
Telefon
+420 725 932 225
Praha 7 - McPen
Dukelských hrdinů 39, 17000, Praha 7 - Letná
E-mail
letna@versaco.cz
Telefon
+420 725 460 003
Přerov (OC Galerie) - McPen
Čechova 929/26, 750 02, Přerov
E-mail
prerov@versaco.cz
Telefon
+420 720 977 096
Teplice (NC Olympia) - McPen
Srbická 464, 41501, Teplice
E-mail
teplice@versaco.cz
Telefon
+420 606 601 678
Ústí nad Labem (OC Forum) - McPen
Bílinská 3490/6, 40001, Ústí nad Labem
E-mail
usti@versaco.cz
Telefon
+420 725 716 722
Zlín (OC Centro) - McPen
3. května 1170, 76302, Zlín 4 - Malenovice
E-mail
centrozlin@versaco.cz
Telefon
+420 725 948 905
Zlín - McPen
Školní 203, 76001, Zlín
E-mail
zlin@versaco.cz
Telefon
+420 725 460 004

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials