Zobrazit všechny nabídky

ZÍSKEJTE 5% SLEVU PŘI NÁKUPU VE SPARKYS
Využívejte svou kartu Mastercard a ušetřete.

Sparkys

 Místo, kde se děti baví, kde si děti hrají.

Ve Sparkys přinášíme zákazníkům hračky velmi dobré kvality, které svým vzhledem, funkčností i materiálem odpovídají požadavkům rodičů i dětí. Nabízíme hračky a dárky, které jsou na českém trhu ojedinělé a jsou k dostání výhradně a pouze v obchodech Sparkys.

Platí pouze pro kamenné prodejny.

Kontakt

Sparkys
Hráského 2231/25
148 00 , Praha 4

Telefon

+420601394586

Webové stránky

www.sparkys.cz

Nabídka platí pro uvedené obchody a provozovny.

Zobrazit pobočky

Benešov - Sparkys (Green Park)
Karla Nového 2391, 256 01, Benešov
E-mail
benesov@sparkys.cz
Telefon
+420601394586
Brno - Sparkys (AVION Shopping Park)
Skandinávská 2, 619 00, Brno
E-mail
brno3@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 571
Brno - Sparkys (Galerie Vaňkovka)
Ve Vaňkovce 1, 602 00, Brno
E-mail
vankovka@sparkys.cz
Telefon
+420 602 519 724
Brno - Sparkys (OC Olympia)
U dálnice 777, 664 42, Brno
E-mail
olympiabrno@sparkys.cz
Telefon
+420 724 519 847
Brno - Sparkys (Sparkys Dům Hraček)
Masarykova 15, 60200, Brno
E-mail
dhbrno@sparkys.cz
Telefon
+420 602 519 742
Brno Campus - Sparkys
Netroufalky 770/14, 625 00, Brno
E-mail
campus@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 675
České Budějovice - Sparkys (Nákupní centrum Géčko)
České Vrbné 2360, 370 11, České Budějovice
E-mail
cb@sparkys.cz
Telefon
+420 737 279 602
Cheb - HM Studio
Svobody 27, 350 02, Cheb
E-mail
cheb@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 560
Hradec Králové - HM Studio
Rašínova třída 1669, 500 02, Hradec Králové
E-mail
hk@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 617
Jihlava - Sparkys (CITYPARK)
Hradební 1, 586 01, Jihlava
E-mail
jihlava@sparkys.cz
Telefon
+420 737 278 688
Jindřichův Hradec - HM Studio
Panská 109, 377 01, Jindřichův Hradec
E-mail
jh@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 567
Karlovy Vary - HM Studio
T. G. Masaryka 9, 360 01, Karlovy Vary
E-mail
kv2@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 561
Klatovy - HM Studio
Křížová 162, 339 01, Klatovy
E-mail
klatovy@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 558
Olomouc - HM Studio
Pražská 255, 779 00, Olomouc
E-mail
olomouc@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 278 784
Olomouc - Sparkys (OC Haná Olomouc)
Kafkova 8, 779 00, Olomouc
E-mail
dholomouc@sparkys.cz
Telefon
+420 607 073 088
Ostrava - HM Studio (FORUM NOVÁ KAROLINA)
Jantarová 3344/4, 702 00, Ostrava
E-mail
ostrava@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 278 792
Pardubice - Sparkys (ATRIUM Palace Pardubice)
Masarykovo nám. 2799, 530 12, Pardubice
E-mail
pardubice@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 278 781
Plzeň - Sparkys (Plzeň Plaza)
Radčická 2, 301 00, Plzeň
E-mail
plzen2@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 690
Praha - HM Studio (Republic cz II parks HOLDCO s.r.o.)
Skandinávská 15a, 155 00, Praha 5
E-mail
zlicin@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 556
Praha - Sparkys (Hlavní Nádraží)
Wilsonova 300/8, 110 00, Praha 1
E-mail
hlavninadrazi@sparkys.cz
Telefon
+420 607 089 104
Praha - Sparkys (Novoplaza)
Novodvorská 994, 142 00, Praha 4
E-mail
novo@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 557
Praha - Sparkys (OC Nový Smíchov)
Plzeňská 233/8, 150 00, Praha 5
E-mail
smichov@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 559
Praha - Sparkys (OC Palladium)
Náměstí Republiky 1078/1, 110 00, Praha 1
E-mail
palladium@sparkys.cz
Telefon
+420 777 722 091
Praha - Sparkys (Ruzyně Terminál I)
Letiště Václava Havla Terminál T2S, Prst C, 160 00, Praha 6
E-mail
ruzyne@sparkys.cz
Telefon
+420 602 519 044
Praha - Sparkys (Ruzyně Terminál II)
Letiště Václava Havla Terminál 2, Prst 122, 160 00, Praha 6
E-mail
ruzyne@sparkys.cz
Telefon
+420 601 121 931
Praha 1 - Sparkys (Sparkys Dům Hraček)
Havířská 398/2, 110 00, Praha 1
E-mail
havirska@sparkys.cz
Telefon
+420 777 722 085
Praha Národní - Sparkys (OC Quadrio)
Spálená 2121, 110 00, Praha 1
E-mail
narodni@sparkys.cz
Telefon
+420 725 740 439
Příbram - HM Studio
Pražská 14, 261 01, Příbram
E-mail
pribram@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 622
Strakonice - Sparkys (Obchodní dům MAXIM)
Bezděkovská 30, 386 01, Strakonice
E-mail
strakonice@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 278 788
Tábor - HM Studio (OC Pasáž Atlantis)
Třída 9. května 640, 390 01, Tábor
E-mail
tabor@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 623
Uherské Hradiště - HM Studio
Zelný trh 40, 686 01, Uherské Hradiště
E-mail
uherskeh@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 683
Zlín - Sparkys (OC ZLATÉ JABLKO)
Náměstí Míru 147, 760 01, Zlín
E-mail
zlin@hmstudio.cz
Telefon
+420 737 279 635

Zaregistrujte se a začněte naplno využívat všech výhod programu Mastercard Priceless Specials. Vstoupit do Priceless Specials