Přání, která jsme již splnili

S Priceless Specials si můžete splnit přání, nebo potěšit někoho blízkého.
Inspirujte se a napište nám originální důvod, proč bychom příští přání měli splnit právě vám.

Oáza klidu v novém

Díky našemu partnerovi SCANquilt jsme mohli v rámci Priceless Specials splnit další přání. Paní Klára miluje čas strávený se svou malou dcerou, ale zároveň si ráda dopřeje i chvilku pro sebe. K tomu patří odpočinek u knížky a spánek. Aby si paní Klára mohla všechno toto užít na maximum, dostala poukázku na nákup v prodejnách SCANquilt v hodnotě 15 000 Kč. Výběru nových doplňků do ložnice se hned zhostila její malá dcera. První volbou tak byli samozřejmě plyšáci.

Prohlédnout galerii

Víkend plný dobrodružství a radosti

Paní Martina, která věnovala téměř všechen svůj čas péči o nemocnou tchyni, si přála vyvézt své vnuky na výlet do přírody. Díky Priceless Specials a společnosti Hertz si tento sen mohla splnit. Půjčili jsme jí na prodloužený víkend vůz Škoda Kodiaq s plnou nádrží a paní Martina tak mohla s vnuky vyrazit do Jeseníků, kde na ně čekal rodinný oběd.

Prohlédnout galerii

Když splněné přání pomáhá

Paní Jana jezdí školit sestřičky z celé republiky. Má plné ruce práce. Doslova. A proto si přála pro sebe a svoji skvělou kolegyni kufry, do kterých by si mohly sbalit potřebné pomůcky.

Takové přání nelze nesplnit. Paní Janu a její kolegyni jsme překvapili ve Fakultní nemocnici v Brně a přímo na školení jí předali dva kufry značky Samsonite. To, že obě dámy začaly rovnou na místě radostně přendávat pomůcky z papírových krabic do nových kufrů, je důkazem, že jsme vybrali správně.

Prohlédnout galerii

Mikešem z Litoměřic do Prahy

Pavel si přál potěšit děti z vybraného dětského domova. Spojili jsme se s naším partnerem BusLine a připravili pro děti z Dětského domova Litoměřice celodenní výlet. Speciální autobus Mikeš dovezl děti do pražské zoo, kde je kromě nevšedních zážitků se zvířaty čekala i řada překvapení. Jedním z nich bylo setkání s ambasadorem Priceless Specials Leošem Marešem.

Prohlédnout galerii

Nechat se rozmazlovat jako nikdy

Tohle přání se panu Miroslavovi splnilo díky našemu partnerovi Visit Teplice. A udělalo radost nejen jemu, ale i dětem, a hlavně jeho manželce, která si to opravdu zaslouží za to, jak se stará o rodinu a dělá ji šťastnější. Tentokrát se nemusela starat o nic a všichni členové rodiny se mohli nechat rozmazlovat v krásném hotelu s širokou nabídkou léčebných procedur, výbornou kuchyní a příjemným personálem. Zkrátka víkend jako z pohádky.

Prohlédnout galerii

Když je dar jako vymalovaný

Tentokrát jsme splnili přání komunitnímu centru Život 90. Oslovili jsme partnera Priceless Specials Dům Barev, pozvali malíře a oživili barvami celé jedno patro budovy v ulici Karolíny Světlé. Při předání „vymalovaného“ daru panovala sváteční atmosféra a nechyběl ani náš ambasador Leoš Mareš.

Prohlédnout galerii

"Naším cílem bylo prostory provzdušnit a to se povedlo dokonale. Děkujeme." — zaměstnanci Života 90

Nahlédnout do zákulisí ranní show Evropy 2

Už několik let každé ráno „doprovází“ Terezu z Vysokého Mýta do práce Leoš Mareš a Patrik Hezucký a zpříjemňují jí stání v pražských kolonách. Tentokrát je Tereza nemusela jen poslouchat, ale mohla si je oba užít při vysílání přímo ve studiu.

Prohlédnout galerii

Překvapit tři životní lásky najednou

Až budete chtít sobě nebo někomu blízkému splnit přání, zkuste to udělat jako Michal. Napsal nám, že by chtěl manželku a dcery potěšit novými telefony. Tak jsme pro ně společně s Comforem připravili překvapení. Ale abychom udělali radost i Michalovi celou rodinu jsme dopravili z Ostravy do Prahy pendolinem, samozřejmě první třídou.

Prohlédnout galerii

Malé osvěžení šatníku, hodně radosti

Každá žena občas zatouží po změně. Jinak to nebylo ani v případě paní Martiny, které jsme splnili přání ve spolupráci s Orsay.

S pomocí šikovné stylistky jsme z ní za chvíli vyčarovali stylovou dámu a z obchodu si kromě nové vizáže a širokého úsměvu odnesla i několik outfitů z nejnovější kolekce.

Prohlédnout galerii

Mít pěknou postavu za 3 měsíce

Lukášovým přáním bylo mít vypracované tělo a tak jsme mu s tím pomohli. Společně s Nutrendem jsme pro něj připravili tréninkový a stravovací plán na 3 měsíce. Po tuto dobu bude mít k dispozici tým odborníků, kteří ho dovedou k vytouženému cíli.

Prohlédnout galerii

Přeji si změnit svou postavu, abych byl se sebou spokojenější. — Lukáš

Domov jako ze škatulky

Společně se společností Dům barev jsme tentokrát splnili přání paní Lucii z Hostivaře. Lucie je matka samoživitelka a chtěla potěšit hlavně svého 5letého syna, který už se chystal vymalovat si svůj pokoj sám temperami. Paní Lucie si vybrala barvy i vzory a naši malíři pak její sen změnili ve skutečnost.

Zkrotit 460 koní pod kapotou Maserati

Mnohým se zvýší tep už jen při pouhém pohledu na legendární okruh Varano De' Melegari. Představte si, jaké to asi musí být, moci se po něm projet. A přesně takovou zkušenost mají čtyři řidiči, pro které jsme ve spolupráci se sítí čerpacích stanic MOL připravili nezapomenutelný zážitek v podobě řidičského kurzu Master Maserati Premium.

Prohlédnout galerii

Napsal jsem dost dobrej důvod, proč se sem mám dostat zrovna já. A jsem tady! — Účastník řidičského kurzu

Světový pohár v Kitzbuehelu 2017

I na letošní 77. ročník slavného závodu na Hahnenkammu v Kitzbuehelu jsme poslali několik členů Priceless Specials, kteří si užili atmosféru Světového poháru opravdu zblízka. Výkony sjezdařů totiž sledovali z čestných míst na tribuně Mastercard®.

Prohlédnout galerii

Proměnit 150 volejbalových míčů v radost

Trenér volejbalového klubu Volley Beskydy Michal Provazník si přál pro své malé sportovce nové míče. Společně s APM Sport jsme mu rádi jeho přání splnili a v rámci turnaje v Ostravě jsme jich dětem předali rovnou sto padesát. A protože byly na turnaji také sportovní hvězdy, děti si své nové míče nechaly podepsat.

Prohlédnout galerii

„My chceme míče, my chceme míče!“ — děti z volejbalového klubu

Vyrazit konečně na líbánky

Ondřej a jeho partnerka se po 17leté známosti vzali. Plánovali líbánky a začali pokukovat po nových kufrech. Protože Ondřej napsal hezký důvod, proč bychom jeho přání měli splnit, a ještě k tomu všechny své karty Mastercard zaregistrovali do Priceless Specials, bylo pro nás rozhodování snadné. Společně se Samsonite jsme jim jejich přání s radostí splnili a vybrali jsme i správné barvy.

Prohlédnout galerii

Objevovat svět
jako slavní vzduchoplavci

Tentokrát si své přání s Priceless Specials a Alpine Pro splnila Martina. Ta si pro svého 8letého syna Štěpána přála vyhlídkový let balónem.

Prohlédnout galerii

Úžasný shopping víkend v Londýně

Johana prožívala stresující období v práci a nutně potřebovala vypnout. Výlet do Londýna od Priceless Specials a Orsay přišel v pravou chvíli a předčil její očekávání. Společně s maminkou strávily 3 noci v luxusním hotelu, pečoval o ně vizážista i stylista a užily si i několik gurmánských zážitků.

Prohlédnout galerii

„Ty nákupy, to byla jenom taková třešinka na dortu.“ — Johana

Jen tak se proletět
rychlostí 180 km/h

Zlatka je dáma, která doslova srší životním optimismem a rozhodně jí neschází kuráž. Podívejte se, jaká dvě překvapení na ni čekala ještě před samotným tandemovým seskokem.

Prohlédnout galerii

Vstupenka do barevného světa makronek

Jitka si přála naučit se péct tradiční makronky. Proto jsme jí společně s ETA pomohli vstoupit do voňavého světa těchto křehkých zákusků, aby pak mohla svými vlastnoručními cukrářskými výtvory potěšit všechny kolem sebe.

Prohlédnout galerii

„Moje makronky chutnaly všem, dokonce víc než ty francouzské.“ — Jitka

Tak trochu jiná návštěva zoo

Jitka si pro svého syna, který bojuje za lepší podmínky pro zvířata, přála, aby se mohl alespoň na jeden den stát ošetřovatelem. Syn i s přítelkyní pražskou zoo navštěvují pravidelně, ale tentokrát byla jejich návštěva jedinečná.

Prohlédnout galerii

Útulek v Troji dostal spoustu dárků

Jindra má od malička rád zvířata, a tak získaný nákup v Pet Center v hodnotě 50 000 Kč věnoval nejen svému nalezenému pejskovi Čertovi, ale i útulku v Troji a lemurům v Zoo Dvůr Králové.

„Děkuji, že jsem mohl pomoct opuštěným pejskům.“ — Jan

Fotbalový sen se splnil v Miláně

I ty nejbláznivější sny se někdy mohou splnit. Pavel a jeho syn o tom ví své. Užili si totiž jedinečnou atmosféru v italském Miláně na finále Ligy mistrů UEFA 2016.

Prohlédnout galerii

100 nových přírůstků do knihovny

Studentka oboru knihovnictví, Michaela, pracuje jako pomocná vědecká síla v univerzitní knihovně. Podívejte se, jak si užila, když se její svět rozrostl o 100 nových knih z knihkupectví Kosmas.

Prohlédnout galerii

„Radost jste mi udělali opravdu velikou. Tolik knih si budu užívat ještě dlouho.“ — Michaela

Prožít den jako princezna

Simona získala „Proměnu“ s vizážisty a stylisty i slavnostní večeři v hotelové restauraci. V hotelu ale na ni čekalo ještě několik překvapení a to největší z nich jí doslova vyrazilo dech.

„Wow, nemám slov.“ — Simona

Jako filmové hvězdy v Cannes

Několik členů Priceless Specials se stalo součástí 69. ročníku filmového festivalu v Cannes 2016 a prožilo tak nezapomenutelné chvíle po boku Leoše Mareše a hollywoodských hvězd.

Prohlédnout galerii

Adrenalin ve Ferrari i v letadle
za jedno odpoledne

Slečna Hanka si přála překvapit svého přítele a potvrdit svou lásku společným seskokem padákem. Přítel byl o to překvapenější, protože si původně myslel, že dárkem byla už projížďka ve Ferrari.

„Ufff, tak to je šupa!“ — Přítel Hanky

Kouzelný víkend v Disneyland Paris

Rodina Plickových získala jedinečný výlet do Disneyland® Paris. Všechny je čekala spousta nezapomenutelných zážitků, mezi které patřilo i otevírání bran Disneylandu. Podívejte se, jak si všichni užívali neopakovatelnou atmosféru pohádkové říše Walta Disneyho.

Prohlédnout galerii

Budeme mít ještě hodně dlouho na co vzpomínat a o čem vyprávět! — Antonín

Splněný sen ve stínu palmy

Zuzanu (maminku tří dětí) z Pusté Polomi jsme společně s EXIM TOURS poslali na exotickou dovolenou s bílým pískem a blankytným moře, přesně jak si přála. Nemusela pro to udělat nic složitého. Stačilo jen, že nám napsala originální důvod, proč bychom takový zážitek měli dopřát právě jí.

Prohlédnout galerii

„Děkujeme za vysněnou dovolenou.“ — Zuzana

Ďábelský sjezd v Kitzbuehelu

Několik členů Priceless Specials si užilo světový pohár ve sjezdovém lyžování mužů na nejobávanější trati světa se spoustou překvapení, která jsme si pro ně přichystali. Buďte příště mezi nimi i vy.

Prohlédnout galerii

Velký dárek pro opuštěné mazlíčky

Pavel získal voucher od Pet Center v hodnotě 50 000 Kč. Všechno mohl utratit za krmení a další potřeby pro své kočky, rozhodl se ale, že část peněz věnuje opuštěným zvířatům v brněnských útulcích.

Prohlédnout galerii

Finále Ligy mistrů naživo

Fanoušek Zbyněk chtěl synovi splnit sen – podívat se na finále Ligy mistrů UEFA. Jeho syn se o výhře dozvěděl až při předání vstupenek.

„Barcelona a Juventus? Nejlepší zážitek v životě.“ — Tomáš

Chcete, aby další splněné přání bylo to vaše?
Stačí si vytvořit účet.

Registrovat se