Menu
Nechte se odměnit za každý svůj nákup
Získejte s Priceless Specials peníze zpět z platby kartou Mastercard® u desítek obchodníků.
A navíc si ještě můžete splnit svá přání

Kitzbühel. Být blízko
legendám je k nezaplacení
Vyhrajte zájezd do Kitzbühelu s Priceless Specials a Pilulka.cz

 

Přání, která jsme již splnili

S programem Priceless Specials získáte z každé platby kartou Mastercard peníze zpět, a navíc si můžete splnit sen, nebo potěšit někoho blízkého. Inspirujte se a napište nám své přání.

Mít pěknou postavu za 3 měsíce

Lukášovým přáním bylo mít vypracované tělo a tak jsme mu s tím pomohli. Společně s Nutrendem jsme pro něj připravili tréninkový a stravovací plán na 3 měsíce. Po tuto dobu bude mít k dispozici tým odborníků, kteří ho dovedou k vytouženému cíli.

Prohlédnout galerii
Přeji si změnit svou postavu, abych byl se sebou spokojenější.
— Lukáš

Zkrotit 460 koní pod kapotou Maserati

Mnohým se zvýší tep už jen při pouhém pohledu na legendární okruh Varano De' Melegari. Představte si, jaké to asi musí být, moci se po něm projet. A přesně takovou zkušenost mají čtyři řidiči, pro které jsme ve spolupráci se sítí čerpacích stanic MOL připravili nezapomenutelný zážitek v podobě řidičského kurzu Master Maserati Premium.

Prohlédnout galerii
Napsal jsem dost dobrej důvod, proč se sem mám dostat zrovna já. A jsem tady!
— Účastník řidičského kurzu

Proměnit 150 volejbalových míčů v radost

Trenér volejbalového klubu Volley Beskydy Michal Provazník si přál pro své malé sportovce nové míče. Společně s APM Sport jsme mu rádi jeho přání splnili a v rámci turnaje v Ostravě jsme jich dětem předali rovnou sto padesát. A protože byly na turnaji také sportovní hvězdy, děti si své nové míče nechaly podepsat.

Prohlédnout galerii
„My chceme míče, my chceme míče!“
— děti z volejbalového klubu

Úžasný shopping víkend v Londýně

Johana prožívala stresující období v práci a nutně potřebovala vypnout. Výlet do Londýna od Priceless Specials a Orsay přišel v pravou chvíli a předčil její očekávání. Společně s maminkou strávily 3 noci v luxusním hotelu, pečoval o ně vizážista i stylista a užily si i několik gurmánských zážitků.

Prohlédnout galerii
„Ty nákupy, to byla jenom taková třešinka na dortu.“
— Johana

Vstupenka do barevného světa makronek

Jitka si přála naučit se péct tradiční makronky. Proto jsme jí společně s ETA pomohli vstoupit do voňavého světa těchto křehkých zákusků, aby pak mohla svými vlastnoručními cukrářskými výtvory potěšit všechny kolem sebe.

Prohlédnout galerii
„Moje makronky chutnaly všem, dokonce víc než ty francouzské.“
— Jitka

Útulek v Troji dostal spoustu dárků

Jindra má od malička rád zvířata, a tak získaný nákup v Pet Center v hodnotě 50 000 Kč věnoval nejen svému nalezenému pejskovi Čertovi, ale i útulku v Troji a lemurům v Zoo Dvůr Králové.

„Děkuji, že jsem mohl pomoct opuštěným pejskům.“
— Jan

100 nových přírůstků do knihovny

Studentka oboru knihovnictví, Michaela, pracuje jako pomocná vědecká síla v univerzitní knihovně. Podívejte se, jak si užila, když se její svět rozrostl o 100 nových knih z knihkupectví Kosmas.

Prohlédnout galerii
„Radost jste mi udělali opravdu velikou. Tolik knih si budu užívat ještě dlouho.“
— Michaela

Prožít den jako princezna

Simona získala „Proměnu“ s vizážisty a stylisty i slavnostní večeři v hotelové restauraci. V hotelu ale na ni čekalo ještě několik překvapení a to největší z nich jí doslova vyrazilo dech.

„Wow, nemám slov.“
— Simona

Adrenalin ve Ferrari i v letadle
za jedno odpoledne

Slečna Hanka si přála překvapit svého přítele a potvrdit svou lásku společným seskokem padákem. Přítel byl o to překvapenější, protože si původně myslel, že dárkem byla už projížďka ve Ferrari.

„Ufff, tak to je šupa!“
— Přítel Hanky

Kouzelný víkend v Disneyland Paris

Rodina Plickových získala jedinečný výlet do Disneyland® Paris. Všechny je čekala spousta nezapomenutelných zážitků, mezi které patřilo i otevírání bran Disneylandu. Podívejte se, jak si všichni užívali neopakovatelnou atmosféru pohádkové říše Walta Disneyho.

Prohlédnout galerii
Budeme mít ještě hodně dlouho na co vzpomínat a o čem vyprávět!
— Antonín

Splněný sen ve stínu palmy

Zuzanu (maminku tří dětí) z Pusté Polomi jsme společně s EXIM TOURS poslali na exotickou dovolenou s bílým pískem a blankytným moře, přesně jak si přála. Nemusela pro to udělat nic složitého. Stačilo jen, že nám napsala originální důvod, proč bychom takový zážitek měli dopřát právě jí.

Prohlédnout galerii
„Děkujeme za vysněnou dovolenou.“
— Zuzana

Finále Ligy mistrů naživo

Fanoušek Zbyněk chtěl synovi splnit sen – podívat se na finále Ligy mistrů UEFA. Jeho syn se o výhře dozvěděl až při předání vstupenek.

„Barcelona a Juventus? Nejlepší zážitek v životě.“
— Tomáš
Staňte se členem Priceless Specials a napište nám, co byste si přáli.
Ať je to třeba setkání s hvězdou showbyznysu, let balónem, nebo výlet po Evropě,
je možné, že další splněné přání bude právě to vaše.
REGISTROVAT SE